50 Unsurda Toplumsal Medya Aşkları kitabı

Neden kimi mesajlaşmalar asla alakaya dönüşmüyor? Toplumsal medyada başlayan flörtlerin sonunda, aşkı yakalamamız mümkün mü?

Bir insanın neyin peşinde olduğunu nasıl anlarız? Bildirilerimizle bir sırtlanı, alfaya çevirebilir miyiz?

Yazar Adil Yıldırım bu ve buna misal sorulara 50 Unsurda Toplumsal Medya Aşkları kitabında yanıt arıyor. Günümüz sanal ortamında insanların birbirleriyle olan bağlantısı kolaylaştıkça, ortaya çıkan bağlantılar de kolaylaşmaya ve kolaylaşmaya başladı.

Kadın erkek meseleleri

On yıldan fazla müddettir, binlerce kişinin aşkta ve münasebetlerde kaybettiği yoluna ışık tutan, çok satan kitapların muharriri, bağlantı uzmanı Adil Yıldırım, tekrar günümüz dünyasının sanal âlemdeki kadın-erkek sorununa 12’den vuruş yapıyor. 50 Hususta Toplumsal Medya Aşkları bu hususta bir müracaat kitabı niteliğinde…

Sayfa: 240

Kişinin gerçek niyeti

Sayfalarda, mesajlaşırken en çok dikkat etmeniz gerekenlerden karşınızdaki insanların gerçek niyetlerini anlamanın tekniklerine, toplumsal medyada tanışarak evlenmiş ve uzun yıllardır memnun birlikteliklerini sürdüren çiftlerin, altın kıymetindeki tavsiyelerine kadar pek çok değerli bilgiyi ve öneriyi bulacaksınız.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.