Altınordu futbolcularının Harika Lig inancı tam

Spor Toto 1’inci Lig takımlarından Altınorduda geçen yıl kiralık olarak forma giydikten sonra bonservisi alınan Erdi Dikmen ile genç oyunculardan Gökberk Efe, yeni dönem öncesinde savlı açıklamalarda bulundu.

Çalışmaların ağır bir formda sürdüğünü lisana getiren Erdi Dikmen, Geçen dönemin son 10 haftasında yakaladığımız dayanılmaz çıkışı devam ettirmek için lige başlayacağız. Geçen yıl o denli bir savaştan çıktık ki bu senen birinci müsabakası Gençlerbirliği, o maçların devamı üzere. Lige hoş bir başlangıç yapmak istiyoruz. Lige nasıl başlarsan o denli gider” dedi.

Erdi Dikmen, grubun maksatları konusunda da şunları söz etti:

Bu dönem ekip olarak gayelerimizi büyüttük. İdare, hocalarımız ve imkanlar olarak başka kadrolardan hiçbir eksiğimiz yok. Geçen yıl Üstün Lige çıkan ekiplerden İstanbulspor’a baktığımız vakit onlar da yüksek fiyatlar harcamadan Harika Lige yükseldiler. Biz de tıpkı biçimde neden bunu yapmayalım. Birinci iki yahut play-off’tan Harika Lig neden olmasın.”

Geçen yıl sakatlığı nedeniyle fazla forma talihi bulamayan genç oyunculardan Gökberk Efe de yeni dönem hazırlıklarının güzel gittiğini belirterek, “Bu dönem A Kadro forması altında daha fazla maç oynamak istiyorum. Bu dönem yeterli performans gösterip ekibe katkı sağlayıp transfer yapmak istiyorum” diye konuştu.

Genç oyuncu, geçen yılın son 10 haftasında neler yapabileceklerini herkese gösterdiklerini ve bu dönem savlı olduklarını kelamlarına ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.