Amazon Prime Alışveriş Festivali başladı!

Amazon’un merakla beklenen Prime Day indirimleri bazı kategorilerde başladı. Bugün saat 18.00’den itibaren tüm kategorilerde indirimler uygulanacak. Prime üyeleri için en büyük indirim dönemi olan Prime Alışveriş Festivali, 25 Temmuz’a kadar devam edecek. Yurt dışındaki iki günlük Prime Day indirimlerine kıyasla Türkiye’de çok daha uzun kampanya dönemi bizi bekliyor.

Amazon Prime Alışveriş Festivali

Erken başlayan indirimler:

SoundPEATS kulaklıklar

Cosmofis mobil aksesuarlarda indirim

UGREEN ürünlerinde yüzde 20’ye varan indirim

Tomtoc telefon ve bilgisayar aksesuarları

Carlinkit 3.0 Kablosuz CarPlay Adaptörü

Notebook çantaları

Ev ürünleri, mutfak ve temizlik ürünleri

Yapı market ürünleri

WORKPRO 2’si 1 arada elektrikçi makası

Büyük indirimler bugün saat 18.00’de başlayacak.

Amazon’un çok sayıda marka ile yaptığı iş birliği sayesinde büyük indirimler bizleri bekliyor. Cep telefonundan dizüstü bilgisayarlara, televizyonlardan küçük ev aletlerine, modadan kitaba, yapı market ürünlerinden oyuncağa 28 farklı kategoride yüzbinlerce üründe önemli indirimler uygulanacak. İndirimli ürünler yedi gün boyunca değişecek. Kampanya dönemi boyunca indirimleri sık sık kontrol etmekte fayda var.

İndirimlerden sadece Prime üyeleri yararlanacak 

Prime Alışveriş Festivali fırsatlarından yalnızca Prime üyeleri faydalanabilecek. Ayda 7,90 TL’ye Prime üyesi olabilirsiniz. Özel indirimler, ücretsiz hızlı kargo, Prime Video ve Prime Gaming hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Seçili ürünlerde indirim garantisi

Amazon’un daha önceki kampanya dönemlerinde uyguladığı ve büyük beğeni kazanan “indirim garantisi” fırsatı tekrar karşımıza çıkıyor. Prime Alışveriş Festivali boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alacağınız seçili ürünlerin fiyatı siz satın aldıktan sonra daha da düşerse, Amazon aradaki farkı hediye kartı olarak hesabınıza tanımlayacak.

50 TL indirim

Prime Alışveriş Festivali boyunca Amazon mobil uygulamasından 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Prime üyeleri, sonraki alışverişlerinde kullanabileceği 50 TL değerinde Amazon hediye kartı kazanacak. Bu kampanyanın detayları bugün saat 18.00’den itibaren belli olacak.

Daha fazla bilgi için: Prime Alışveriş Festivali

Amazon Fırsatları DH Ana Konusu: Amazon İndirimleri Sıcak Fırsatlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.