İBB Lideri İmamoğlu Artvin’de temaslarda bulundu

Artvin’e gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Artvin Belediyesini ziyaret eden Ekrem İmamoğlu, Belediye Lideri Demirhan Elçin ve belediye çalışanlarınca çiçeklerle karşılandı. Artvin halkoyunları grubunun gösterisini izleyen İmamoğlu, Lider Elçin’le makamında bir müddet görüştü. İmamoğlu, daha sonra Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu Atatepe’ye giderek burada vatandaşlarla bir ortaya geldi.

İmamoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, İstanbul Zeytinburnu’ndaki Balıklı Rum Hastanesi’nde çıkan yangına ait şunları söyledi:

AA

“Balıklı Rum Hastanesi hafta içinde berbat bir yangın geçirdi. Yangın günü oradaydım. Dün de heyetimizi yolladım. Genel Sekreter’imiz ve yardımcılarını. Hasar tespitleri yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak İstanbul halkı ismine yaklaşık 150 yıldır şifa dağıtan bu türlü bir merkezin varlığına katkı sunma ismine hazır olduğumuzu bütçemizle ve bütün katkılarımızla hazır olduğumuzu kendilerine ilettim.

Başhekimle görüşmüştüm, bugün de vakfın lideri beni aradı. Kendisiyle birebir hislerimi paylaştım. Hafta içi bir görüşme yapacağız. Üzerimize hangi görev düşüyorsa da yerine getireceğiz. Büyük geçmiş olsun. Can kaybı olmaması hepimizin en çok sevindiği şey.”

İmamoğlu’na temas ve ziyaretleri esnasında CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Şişli Belediye Lideri Muammer Keskin, CHP Artvin Vilayet Lideri Ahmet Biber eşlik etti. AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.