Milli Piyango 2021 çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? Yılbaşı bileti saat kaça kadar alınabilecek? Bilet satan marketler hangileri?

Milli Piyango 2021 çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? Yılbaşı bileti saat kaça kadar alınabilecek? Bilet satan marketler hangileri?

Milyonlarca insanı Milli Piyango 2021 yılbaşı özel çekilişi heyecanı sardı. Biletini son saatlere bırakanlar Milli Piyango biletinin en son ne zamana kadar yapılacağını araştırıyor.

Milli Piyango’nun, bu yılki büyük ikramiyesi 100 milyon lira. Milli Piyango yılbaşı çekilişi için bilet satışlarında artık sona geliniyor.

Milli Piyango bileti saat kaça kadar alınabilecek?

Bu yıl, Çeyrek bilet 25, yarım bilet 50, tam biletin ise 100 liradan satıldığı bayilerden bilet alan vatandaşlar, büyük ikramiye için hayaller kurmaya başladı.  Millipiyangoonline.com üzerinden online bilet almak da mümkün. 31 Aralık saat 14:00’a kadar bilet alma işlemi devam edecek.

Milli Piyango çekilişi saat kaçta başlayacak?

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde tüm çekilişler canlı yayın ile Milli Piyango TV Youtube kanalından ve internet sitesinden ekranlara gelecek. Ayrıca saat 23:00’da gerçekleşecek büyük ikramiye çekilişi heyecanı Kanal D ve Teve 2 kanallından canlı yayınla ekranlarda olacak. millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından saat 14.30’da canlı yayınlanmaya başlayacak olan yılbaşı çekilişinde, büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar, çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi, çekilişten hemen sonra www.millipiyangoonline.com‘da açıklanacak.

Milli Piyango bileti satan marketler hangileri?

Migros ve CarrefourSA marketlerde Milli Piyango 2021 yılbaşı özel çekiliş biletlerinin satışı yapılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir