Aboubakar’ın Beşiktaş Kararı Belli Oldu

Beşiktaş’ta kadro dışı bırakılan ve şu anda Kamerun Milli Takımı için Afrika Uluslar Kupası’nda mücadele eden Vincent Aboubakar’ın siyah beyazlı takımdaki geleceğiyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor.
Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Aboubakar’a Rusya, Brezilya ve ABD’den çeşitli teklifler geldi ancak yönetim, golcü oyuncunun tutumu nedeniyle bunlara olumlu dönüş yapamadı.

32 yaşındaki futbolcunun, Beşiktaş’tan ayrılmayı değil kalmayı ve yeniden kendini göstermeyi hedeflediği öğrenildi. Hakkındaki algıları yıkmak ve yeniden Beşiktaş taraftarına kendisini sevdirmek isteyen Aboubakar’ın önceliği siyah beyazlı formayı giymek.

Tecrübeli futbolcu, Afrika Uluslar Kupası sonrası İstanbul’a dönecek ve teknik direktörü Fernando Santos ile bir görüşme gerçekleştirecek. Burada da niyetini ortaya koyması beklenen Aboubakar ile ilgili son kararı da Portekizli teknik adam verecek.

Santos’un da planı, yıldız ismin geçmişi bir kenara bırakması ve yeniden takıma yardımcı olması üzerine kurulu. İkilinin yapacağı görüşme, nihai sonucu belirleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx