AKP’nin Tokat adayı hızını alamadı: Murat Kurum için de oy istedi

Tokat’ın mevcut Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden aday gösterildi. Pazar günü gerçekleştirilen toplantıya katılmak üzere kentten ayrılan Başkan Eroğlu, bugün karayolu ile Tokat’a geldi.

Tokatlı yurttaşlar yeniden aday gösterilen başkanlarını karşılamak için Tokat çevreyoluna geldi ve Eroğlu’nu halay çekerek karşıladı. Seçim otobüsünden vatandaşları selamlayan Başkan Eroğlu daha sonra konvoy halinde konuşmanın yapılacağı alana geçildi.

Eroğlu, “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diye bir söz vardır. Tam da bizi, AKPmizi, bizlere ifade eden güzel cümledir. On yılda sosyal belediyecilikten, temel belediyeciliğe, yine vizyon belediyeciliğinden gönül belediyeciliğine kadar her an, her daim bu on yılda gücümüzün yettiğince elimizden geldiğince, şehrimize hizmetler üretmeye çalıştık” dedi.

‘TOKAT’TAKİ SEÇİM NEYSE İSTANBUL’DAKİ O’

AKP İstanbul adayının da belli olduğunu hatırlatan Başkan Eroğlu, “Yine iki gün önce İstanbul adayımız da belli oldu. Biz diyoruz ki Tokat’taki seçim neyse İstanbul’daki de seçim de bizim için o. İnşallah Tokat’ı da kazanacağız, İstanbul’u da kazanacağız. İstanbul’da da hizmet insanı Murat Kurum Bey, değerli bakanımız aday oldu. Ve inşallah sizlerin de hepimizin de çok değerli tanıdıkları da vardır. Tokatlı hemşerilerimiz de çoktur. İnşallah 31 Mart’ta da İstanbul’da yine yeniden başkan olacak” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir