Canlı yayında kokain kullandığını söyleyen Dilan Polat’ın ablası, gözaltına alındı

Son günlerde kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddiasıyla gündeme gelen Dilan Polat‘a dair suçlamalarda adı geçen bir diğer isim olan Polat’ın ablası Sıla Doğu, sosyal medyada açtığı canlı yayında kokain kullandığını itiraf etmesi nedeniyle gözaltına alındı.

Sıla Doğu, sosyal medyada açtığı canlı yayında kokain kullandığını itiraf etmiş, kokain kullandığını söylemesinin yanı sıra, yayında küfürler savurmuştu. Sosyal medya fenomeni Sıla Doğu, Halk TV’de yer alan habere göre, uyuşturucu kullandığını söylediği video sebebiyle gözaltına alındı.

VİDEO HABER | Sıla Doğu canlı yayında kokain kullandığını itiraf etti

Sosyal medyadaki lüks yaşantısını gözler önüne süren ve bir günde 750 bin TL’lik alışveriş yaptığını dile getiren Dilan Polat, hakkındaki suçlamalara ““Zengin düşmanları bunlar. Bu ülkede devlet var, devletten büyük değilsiniz siz. Devletini, vatanını seven ülkesine aşık insanlarız biz; ülkesine döviz sokan insanlarız biz. Herkes denetleniyor, rahat olun. Sen denetleniyorsan ben yüz denetleniyorum, rahat ol. Sen benim devletimi bu şekilde küçümseyemezsin, devletim herkesi denetler, kurban olduğum devlet. Biz bu devletin vatandaşıyız, buradayız. Hadi bakayım gidin kendinize muhatap bulun bundan sonra.” yanıtını vermişti.

VİDEO HABER | Dilan Polat: Devletim herkesi denetler, sen benim devletimi bu şekilde küçümseyemezsin 

TIKLAYIN | Dilan Polat ve eşi Engin Polat kimdir, haklarındaki iddialar ne?

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx