Ortalık İyice Karıştı! Şeyma Subaşı’nın Boşanma Davasına Yayın Yasağı Getirildi

Şeyma Subaşı’nın Mohammed Alsaloussi’den boşanacağı iddiaları gündemi sarsarken, davayla ilgili her geçen gün yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. İddialara göre çekişmeli devam edecek olan bu davaya yayın yasağı getirildi! ?

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Marakeş’te dünyaevine girmişti; duymamış olmanıza imkân yok zaten.

Gelgelelim geçtiğimiz mayıs ayında evlenen çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia ediliyor şu günlerde…

Çiftin boşanacağı yönündeki iddiaların ardından Şeyma Subaşı’nın yüzüksüz bir video paylaşması da söylentileri güçlendirmiş, ardından bu boşanmayla ilgili birtakım iddialar ortaya atılmıştı.

Sabah’tan Bülent Cankurt, ‘çiftin boşanma için resmi süreci başlattıklarını ve protokol imzalayarak mahkemeye başvurduklarını’ iddia etmişti.

Çiftin boşanma nedenini de açıklayan Cankurt, ‘Şeyma Subaşı’nın şiddet gördüğünü’ iddia etmişti.

‘Meedo, Şeyma’ya karşı psikolojik şiddet uyguluyor, yüzüne tükürüyor ve kabul edilemez sıfatlarla hitap ediyormuş.’ diyen Cankurt, Subaşı’nın eski eşi Acun Ilıcalı ile ilgili de bazı iddialar attı ortaya.

Cankurt, Şeyma Subaşı’nın en büyük destekçisinin de eski eşi ve kızının babası Acun Ilıcalı olduğunu söyledi.

‘Acun Ilıcalı, ‘Boşan, ben senin yanındayım’ demiş ve her türlü maddi ve manevi desteği sağlayacağını belirtmiş.’ diyen Cankurt’un iddiaları büyük ses getirirken; ortaya yeni iddialar atıldı.

İddialara göre tarafların isteği üzerine söz konusu bu boşanma davasına yayın yasağı getirildi!

Boşanmak için mahkemeye başvuran çift, “eşlerin resmi nikah tarihlerinden itibaren 1 yılın dolması gerekmektedir” hükmüyle karşı karşıya kaldı.

Bunun üzerine iki taraf da birbirlerine boşanma ve mal paylaşımı davası açtı…

Çekişmeli boşanma davasına dönüşen bu davaya, tarafların üzerine yayın yasağı getirildi.

Kararda şu sözlere yer verildi: ?

“Yazılı ve görsel basın yayın kuruluşlarında ve internet ortamında, radyo, gazete vesair haber kuruluşlarında haber, röportaj ve benzeri şekilde tarafların şöhret ve haysiyetini, iş hayatını etkileyebileceğinden boşanma davası ile ilgili her türlü haberin yayınlanmasının tedbiren durdurulmasına, talep halinde, talep edilen yazılı ve görsel medya kuruluşlarına, masrafı davalı gider avansından kullanılarak karar örneğinin ilgili yazılı ve görsel medya ile internet kuruluşlarına tebliğine.”

Bakalım çiftten konuyla ilgili bir açıklama gelecek mi? Bekleyip göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx