Popstar Mehtap, ‘Dilber’ dansıyla gündeme gelen Nez’e ateş püskürdü: “Jartiyeriyle pavyona başlasın”

Bir dönem pavyonda çalışan ve zor günler geçiren Mehtap, Dilber dansıyla gündeme gelen Nez’e ateş püskürdü. Ebru Gündeş, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Bülent Ersoy’un jüri üyeliğini yaptığı ‘Popstar Alaturka’ yarışmasıyla tanınan ve katıldığı sene şampiyon olan Mehtap Yılmaz, son dönemde bir furya haline gelen pavyon dansına tepki göstermişti. Mehtap “Bizim için ‘sivri zekalılar’ demiş. Beynine oksijen gitmiyor herhalde. Nez acil pavyona başlasın. Tam giymiş jartiyerli kıyafeti.” diye konuştu.

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı İnci Taneleri dizisinde Hazar Ergüçlü’nün hayat verdiği Dilber karakterinin elbisesi ve dansı çok beğenildi. Adeta bir akım haline gelen bu dansa ünlüler de dahil oldu. Son olarak şarkıcı Nez, jartiyerli elbisesiyle Dilber dansı yapınca sosyal medyada gündem oldu. Bunu gören Popstar Mehtap sert açıklamalarda bulundu.

Bugün Aramızda Kalmasın programına konuk olan Popstar Mehtap, Nez’a adeta ateş püskürdü. Mehtap; ‘Beynine oksijen gitmiyor herhalde. Böyle göbek atmakla olmuyor. Bu dansla bu kıyafetle bu jartiyeriyle acilen pavyona başlasın’ dedi. Mehtap “Çok meraklıysan git bir ay çalış. Sana içkiyi de versinler, çık sahneye. Güzelce karşılıklı yaşlı başlı amcalarla beraber oyna. Sonra yaşlı başlı amcalar senin her yerlerini, oradaki kızları elleyerek, her tarafını taciz ederek masada, çalış bakalım oradaki kızların hayatını. Böyle göbek atmayla olmuyor. Utanıyorum sizin gibilerle aynı yerde nefes almaktan. O kıyafetleriyle, o dansıyla tam bir Dilber dansıyla… O jartiyerleriyle başlaması lazım acilen.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx