Xiaomi Robot Vacuum X20 sonunda satışa çıktı

Xiaomi, dört fonksiyonlu robot süpürgesi Xiaomi Robot Vacuum X20‘yi tanıttı. Bu yeni robot süpürge, şu anda Hong Kong ve Tayvan’da satışta. Cihaz, vakumlamak, paspaslamak ve süpürmek gibi işlevlerin yanı sıra bir temizlik asistanına da sahip. Xiaomi Robot Vacuum X20, 5.000Pa’ya kadar maksimum emiş gücü ve derinlemesine temizlik için çift hızlı dönen paspas pedlerine sahip.

Xiaomi’nin bu robot süpürgesi, LDS lazer navigasyonuna dayalı bir gezinme mimarisine sahip ve evin içinde verimli bir şekilde hareket edebiliyor, engellerden kaçınma teknolojisi sayesinde engellere takılmıyor. Sesli uyarılar, temizlik ilerlemesini takip etmenizi kolaylaştırıyor. Ayrıca, Xiaomi uygulamasını kullanarak süpürgenin ayarlarını kontrol edebilir veya temizlik programı oluşturabilirsiniz. Xiaomi Robot Vacuum X20 ayrıca, kontrolü için Google Asistan ve Amazon Alexa gibi sesli asistanları da destekliyor.

Xiaomi Robot Vacuum X20 sonunda satışa çıktı

Robot süpürge, 5 ila 10 metrekarelik bir alanın temizlenmesinin ardından tankını doldurmak veya paspas pedlerini yıkamak için akıllıca kendi yuvasına geri dönebiliyor. Bu, düzenli bir temizlik işi elde etmenizi sağlıyor. Yuva, temiz ve kirli su için her biri 4 litre kapasiteli iki su tankına sahip. Paspas, vakumlama veya yuvasına dönme esnasında otomatik olarak kaldırılıyor ki pedler kirlenmesin. Süpürgenin 5.200mAh kapasiteli bir pili var, ancak bu pilin tek bir şarjla ne kadar süre dayandığı net değil.

Xiaomi Robot Vacuum X20’nin 430ml kapasiteli bir toz haznesi bulunuyor. Yeni Xiaomi robot süpürge, yaklaşık 300$ karşılığında Hong Kong ve Tayvan’da satışta. Xiaomi Robot Vacuum X20‘nin ilerleyen zamanlarda diğer ülkelerde de satışa sunulması bekleniyor. Ancak, bu lansmanın detayları şu anda mevcut değil.

Xiaomi’nin bu yenilikçi robot süpürgesi, temizlik ihtiyaçlarına modern ve pratik bir çözüm sunuyor. Evin her köşesini temizleyebilen ve farklı temizlik ihtiyaçlarına uyum sağlayan bu cihaz, teknoloji severler için ilgi çekici bir alternatif oluşturuyor. Bu gelişmiş temizlik robotu, ev işlerini kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmek isteyen kullanıcılar için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx